VCDS-Mobile VCDS-Mobile 1.0.8

Strona główna iOS Podróże i transport Diagnostyka samochodowa (OBD)
Pobierz program
lub zeskanuj:

VCDS-Mobile to oprogramowanie do komputerowej diagnostyki samochodów z grupy Volkswagena (VW, Audi, Seat i Skoda) wyprodukowanych w latach 1990-2020. W połączeniu z interfejsem diagnostycznym HEX-NET, który jest jednocześnie kluczem sprzętowym umożliwia odczyt błędów, pomiar parametrów w czasie rzeczywistym, a także kodowanie i programowanie różnych podzespołów samochodu.

VCDS-Mobile dedykowane jest dla urządzeń mobilnych i kierowane jest do mechaników specjalizujących się w serwisowaniu pojazdów niemieckiego koncernu. Poprzez przeprowadzenie odpowiedniej diagnostyki pozwala w szybki sposób lokalizować usterki i co za tym idzie, również skracać czas naprawy. Dzięki niemu łatwo odczytamy błędy w momencie zapalenia się na desce rozdzielczej kontrolki Check Engine, podejrzymy wiele parametrów pracy kluczowych podzespołów samochodu oraz w razie wymiany zaprogramujemy te nowe.

VCDS-Mobile udostępnione zostało w wersji dla systemu operacyjnego Android oraz iOS. Narzędzie nie jest niestety dostępne po polsku, ale jego obsługa jest na tyle intuicyjna, że nie powinna przysporzyć problemów nawet mniej doświadczonym odbiorcom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!