VCatcher VCatcher 5.0

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VCatcher to program służący do nagrywania sekwencji wideo z całego ekranu pulpitu. Aplikacja umożliwia również wykonywanie zrzutów ekranowych i przechwytywanie strumieni wideo z różnych serwisów internetowych (YouTube, Vimeo, Facebook, Dailymotion czy metacafe).

Użytkownik może nagrywać sekwencję wideo z całego pulpitu, jego dowolnego fragmentu lub z aktywnej, włączonej aplikacji. Przed rozpoczęciem procesu przechwytywania obrazu, można dokonać drobnych zmian w ustawieniach programu, czyli ustawić poziom bufora dysku i szybkość klatek na sekundę (frame rate) oraz odpowiednio zsynchronizować dźwięk.

VCatcher automatycznie przechwytuje wszystkie strumienie wideo, odtwarzane w przeglądarce internetowej. Bez problemów pobiera filmy w wysokiej jakości HD (480p, 720p i nawet 1080p) i w dodatku nie obciąża łącza internetowego. W programie znajdziemy również wbudowany odtwarzacz multimedialny do podglądu przechwyconych materiałów wideo.

Program posiada również dodatkowe narzędzie do konwertowania przechwyconego pliku wideo. Każdy nagrany lub przechwycony film możemy przetworzyć do formatu MOV, WMV, DVD lub MP3 lub automatycznie przekonwertować do odpowiedniego formatu obsługiwanego przez urządzenia przenośne typu iPod, HTC, PSP, Xbox, BlackBerry, iPhone, Apple TV i wiele innych.

Uwaga!

  • Program VCatcher dostępny jest w wersji demonstracyjnej, która pozwala na przechwytywanie maksymalnie 15 strumieni wideo z sieci i nagrywanie 2 minutowych sekwencji wideo z ekranu pulpitu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!