VEEDO VEEDO 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

VEEDO to oficjalna aplikacja serwisu o tej samej nazwie. Oparto je na materiałach wideo, w tym tych udostępnionych przez użytkowników oraz grupy TVN.

Choć aplikacja do większości zastosowań nie wymaga od nas konta, to jednak istnieje możliwość zalogowania na nie. Jest to konto TVN dostępne także w innych programach i usługach grupy. Niestety nie mamy możliwości stworzenia nowego z poziomu aplikacji. Ekran główny VEEDO dzieli się na 5 części: start, przeglądaj, reakcje, talenty i moje konto. Interfejs bardzo dobrze wpisuje się w stylistykę Windows Phone.

Poza dostępem do sporej bazy materiałów wideo aplikacja pozwala przypisywać je do różnych kategorii, a zarazem głosować na nie. Wśród ocen znajdziemy takiej jak moc, dno, słabo, haha. Filmy możemy także dodawać do ulubionych, udostępniać, a także odkładać na później. Nie znajdziemy tu jednak tradycyjnego panelu komentarzy.

VEEDO to poprawnie wykonana aplikacja, która daje nam dostęp do materiałów zgromadzonych w serwisie, a przy okazji umożliwia szybkie przesyłanie naszych treści. Choć sama usługa nie jest unikatowa, to jednak jej dotychczasowi użytkownicy zyskali obecnie możliwość łatwiejszego dotarcia do jej zasobów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!