VEGA Conflict

Strona główna Windows Gry Strategiczne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Bezpłatne kosmiczne strategie, w dodatku o zacięciu wieloosobowym, są wbrew pozorem popularnymi projektami, rozwijanymi przez różne studia duże oraz małe. VEGA Conflict to jedna z bardziej znanych takich produkcji na rynku, która wpierw zyskała wielu fanów dzięki wersji przeglądarkowej, a potem przeskoczyła na platformę Steam, aby tam poszukać nowych miłośników. Oferuje sporo zabawy dla wytrwałych.

Rozgrywka obraca się tutaj wokół specjalnych platform kosmicznych, które gracz rozwija, a także broni przed atakami wrogów. Z asteroid pozyskuje się różnorakie surowce, potrzebne do dalszego rozwoju, a to, co z nich wydobywamy, zależeć będzie od rodzaju jednostek w ich kierunku posłanych. Pozwala to bardziej skupić się na rozbudowie, zamiast szukaniu minerałów potrzebnych do pójścia obraną ścieżką.

Wraz z rosnącymi potrzebami struktur, w końcu nie wystarczy zwykłe rozbijanie kosmicznych śmieci na atomy. W końcu będzie trzeba pobawić się w kosmicznych piratów i atakować statki dla ich ładunków. W efektownych graficznie walkach liczy się naturalnie przede wszystkim siła oraz liczebność własnej floty. Co ważne, własne jednostki można w znacznym stopniu modyfikować i przystosowywać do zadań przed nimi stawianych. Dla leniuchów, gra rzecz jasna oferuje też system mikrotransakcji.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Dwurdzeniowy procesor 1.8 GHz
  • 4 GB RAM
  • Karta graficzna zgodna z DirectX 9

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!