r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VEGAS Movie Studio – świetny program do montażu filmów za darmo do wtorku

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Potrzebujesz dobrego programu do montażu filmów, a masz nieduży budżet? Możesz zgarnąć za darmo licencję na ceniony program VEGAS Movie Studio w wersji 13.

VEGAS Movie Studio to program pozwalający przechwytywać materiały z różnych kamer, od smartfonów po nagrywające w formatach HDV, AVHCD i 3D MVC. Jego możliwości obejmują nieliniowy montaż obrazu i ścieżki dźwiękowej na osi czasu z wykorzystaniem atrakcyjnych efektów, jak przejścia, napisy czy filtry.

By zdobyć dożywotnią, pełną licencję na program wystarczy przejść na stronę promocji i podać adres e-mail. Zostanie na niego wysłany klucz aktywacyjny do programu oraz odnośniki umożliwiające ściągnięcie plików instalacyjnych w wersji 32- i 64-bitowej z pomocą asystenta.

r   e   k   l   a   m   a

By ściągnąć program, można skorzystać też ze strony producenta, gdzie wciąż dostępna jest wersja 13 oraz z bezpośredniego odnośnika do serwerów Shareware on Sale.

Promocją objęta jest wersja 13 programu VEGAS Movie Studio (build 208), wydana w niemal równo 3 lata temu, jeszcze przez Sony. To najuboższa wersja z rodziny, która kosztowała 49 dolarów.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.