VEGAS Pro 14 tańszy o 15% na Nowy Rok

Strona główna Aktualności

O autorze

Świąteczny szał zakupowy już za nami, ale za to już za moment rozpocznie się tradycyjny czas noworocznych promocji i wyprzedaży. Jedną z ciekawszych ofert jest 15-procentowa zniżka na najnowszą odsłonę oprogramowania do nieliniowej edycji wideo VEGAS Pro.

O programie pisaliśmy kilka razy, a przed Świętami pojawiła się na naszych łamach jego obszerna recenzja, zatem nad szczegółowymi możliwościami nie ma sensu w tym miejscu się rozwodzić. Starczy powiedzieć, że wersja 14 VEGAS Pro stanowi punkt zwrotny w historii tego cenionego narzędzia, przez lata rozwijanego przez firmę Sony. Teraz znajduje się on pod skrzydłami MAGIXa i trzeba przyznać, że ten krok wyszedł VEGASowi na dobre. W końcu jest możliwość edycji materiałów wideo w rozdzielczości 4K, pojawił się też cały szereg innych nowości. Po szczegóły odsyłamy do wspomnianej recenzji oraz do wersji testowej, którą można pobrać z naszego katalogu.

Jeżeli możliwości VEGASa Pro Was przekonały to warto zainteresować się noworoczną promocją, dostępną na stronie vegascreativesoftware.pl. Ceny wszystkich programów zostały obniżone o około 15%. Najmniej zapłacimy za VEGAS Pro 14 Edit - 1439 zł (zamiast 1699 zł), flagowy VEGAS Pro 14 kosztuje teraz 2199 zł (zamiast 2599 zł), a najbardziej rozbudowany VEGAS Pro 14 Suite 2969 zł (zamiast 3499 zł). Promocja potrwa do 8 stycznia.

© dobreprogramy
s