VIPRE Internet Security VIPRE Internet Security 2016 9.5.1.4

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

VIPRE Internet Security to kompleksowe oprogramowanie do ochrony komputera przed szkodliwymi wirusami i innymi złośliwymi aplikacjami.

Znajdziemy w nim między innymi inteligentną zaporę sieciową (firewall), moduł wyposażony w technologię Anti-Rootkit, filtr antyspamowy, program antywirusowy oraz narzędzia do blokowania witryn internetowych, zabezpieczania poczty elektronicznej oraz oczyszczania pozostałości historii przeglądanych stron.

VIPRE Internet Security posiada nowoczesną zaporę sieciową, która charakteryzuje się prostotą w obsłudze i skuteczną ochroną systemu operacyjnego przed różnymi zagrożeniami z sieci. Filtruje przychodzące i wychodzące połączenia, monitoruje i zabezpiecza cały komputer w czasie rzeczywistym. Ponadto wyświetla listę połączeń internetowych i dokładne statystyki odnośnie wykrytych i zablokowanych wszystkich zagrożeń z internetu.

W jego zasobach nie mogło zabraknąć również wbudowanego programu antywirusowego do ochrony komputera przed wirusami, rootkitami, botami, trojanami i innym złośliwym oprogramowaniem. Oprócz tego VIPRE Internet Security posiada specjalne moduły do wykrywania i usuwania złośliwych, ukrytych procesów, alternatywnych strumieni danych oraz do zabezpieczania poczty elektronicznej i przesyłanego w nim spamu.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

biorąc pod uwagę minusy, plusów nawet nie szukałam..
Firewall
ocena użytkownika
26.12.2016 09:15 • Recenzja do wersji 2016 9.5.1.4

"Nowoczesna zapora sieciowa" sprawdza się jedynie jako hasło reklamowe.
W praktyce zwykłe nieporozumienie..