r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VLC 1.1.10 z poprawkami bezpieczeństwa

Strona główna Aktualności

Ukazała się kolejna wersja VLC - popularnego odtwarzacza audio i wideo. W wydaniu 1.1.10 programiści skupili się na eliminacji luk zagrażających bezpieczeństwu programu.

Oprócz poprawek bezpieczeństwa usunięto też sporo błędów, które mogły przeszkadzać w korzystaniu z VLC. Aktualizacja zabezpieczeń dotyczy przekroczenia zakresu liczb całkowitych w xspf demuxer, a także libmodplug w wydaniach dla Windows i Mac OS X. Przepisano też moduł wyjściowy pulseaudio. Programiści wprowadzili szereg drobniejszych zmian w wyglądzie odtwarzacza multimediów w wydaniu dla systemu Mac OS X. Poprawki objęły również dekodery, demuxery i obsługę napisów.

Warto zanotować, że wersja 1.1.10 wprowadza aktualizację zewnętrznych bibliotek wykorzystywanych przez program. Zaktualizowano też większość wersji językowych VLC. Nie zdecydowano się jednak na wprowadzenie nowych funkcji do aplikacji. Pełna lista zmian dostępna jest na stronach społeczności rozwijającej VLC. Większe zmiany w programie pojawią się w wersji 1.2.0, która ma być szybsza i oferować lepszą jakość odtwarzania materiałów wideo. Więcej na temat zbliżających się zmian w VLC można przeczytać na blogu jednego z deweloperów.

r   e   k   l   a   m   a

Stabilny VLC 1.1.10 można pobrać z naszego portalu w wersjach dla Windows, Linux i Mac OS X.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.