r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VLC 2.0.6 z drobnymi poprawkami, wersja kafelkowa w przygotowaniu

Strona główna Aktualności

VideoLAN poinformował o udostępnieniu wersji 2.0.6 popularnego, wieloplatformowego odtwarzacza multimediów — VLC. Zmian względem grudniowej wersji 2.0.5 jest niewiele, ale użytkownicy Windows na maszynach z kartami graficznymi Intela powinni zauważyć różnicę.

Na liście zmian znalazło się poprawione dekodowanie wideo na kartach graficznych HD 2000 i HD 3000 Intela. Ponadto, VLC dla systemu Microsoftu jest teraz kompilowany z użyciem GCC z projektu MinGW-w64 Miłośników anime ucieszy wsparcie plików Matroska V4. Poprawki zostały wprowadzone w dekodowaniu ALAC, porządkowaniu kanałów 6.1 i 7.1 w plikach FLAC, odtwarzaniu WMV, OGG, AVI i MP4, pracy z napisami SRT oraz komunikacji z Vimeo. W wersji dla OS X wprowadzono także drobne zmiany w interfejsie.

VLC 2.0.6 można pobrać dla Windows, Linuksa i OS X z naszej bazy programów. W Play znajduje się wersja beta VLC dla Androida z marca, w grudniu zakończyła się zbiórka na VLC dla Windows 8.

r   e   k   l   a   m   a

Zrzuty ekranu 2 kwietnia znalazły się na Kickstarterze. Jean-Baptiste napisał, że ta wersja pojawi się wkrótce.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.