VLC będzie dostępny dla Apple TV, ale na razie potrzeba testerów

Strona główna Aktualności

O autorze

Jeden z najpopularniejszych, wszystkomających odtwarzaczy multimediów, czyli VLC, będzie dostępny także dla najnowszej wersji Apple TV. Zespół tworzący odtwarzacz poinformował, że produkt jest już w fazie beta i poszukuje testerów chętnych pomóc w przygotowaniu odtwarzacza.

Twórcy VLC już we wrześniu zapowiadali, że będą pracować nad aplikacją dla Apple TV. Nie znamy wielu szczegółów, ale możemy domyślać się, że będzie mieć możliwości podobne do wersji dla iOS-a, w tym możliwość odtwarzania materiałów z Dropboksa, iCloud i Dysku Google.

Chętni pomóc przy testowaniu VLC dla Apple TV 4 mogą zapisać się wypełniając formularz. Jeśli nie jesteście do tego pomysłu przekonani, wypróbujcie VLC na swoim ulubionym systemie operacyjnym. Program znajdziecie w naszej bazie dla Windowsa, Linuksa, OS X, iOS, Androida i Windows Phone.

Póki jeszcze VLC nie ma w sklepie z aplikacjami dla przystawki z jabłkiem, możemy cieszyć się możliwościami innej aplikacji. Tydzień temu pojawił się Plex dla Apple TV. Aplikacja pozwala odtwarzać materiały z dysków sieciowych i serwerów w sieci lokalnej, a także z zasobów YouTube'a, Vimeo, Revision3 i TED.

© dobreprogramy

Komentarze