r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VLC for Windows Phone 08.10.2015

Strona główna Windows Phone Multimedia

VLC (skrót od VideoLAN Client) media player to bezpłatny odtwarzacz umożliwiający oglądanie filmów i słuchanie muzyki w najróżniejszych formatach (MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, DVD, MP3, OGG itd.) dostępny dla platformy mobilnej Windows Phone.

Główne okno programu zostało podzielone na zakładki, które umożliwiają użytkownikowi dostęp do poszczególnych jego składników. Odtwarzacz jest w stanie automatycznie katalogować zapisane na urządzeniu pliki multimedialne, a także odtwarzać muzykę i filmy. Autorzy udostępnili również zakładkę, w której możliwe jest przeglądanie zawartości karty SD umieszczonej w smartfonie. Głównym siłą programu nie jest jednak odtwarzanie plików zapisanych w pamięci, ale przede wszystkim multimediów nadawanych zdalnie (poprzez Internet lub sieć lokalną LAN) za pośrednictwem różnych protokołów dla transmisji strumieniowych. Dzięki temu VLC media player jest jednym z najlepszych rozwiązań do oglądania np. telewizji internetowych nadawanych w różnych standardach.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja pozwala na tworzenie list ulubionych materiałów na wzór playlisty stosowanych w innych odtwarzaczach. W ustawieniach możliwe jest skonfigurowanie integracji z serwisme muzycznym Last.fm. Aplikacja jest udostępniana za darmo, niestety nie posiada interfejsu w języku polskim.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Wraca piłkarska Ekstraklasa! Z tymi aplikacjami będziecie z nią na bieżąco

24
OPROGRAMOWANIE 08.02.2016 | Łukasz Maślanka

Po blisko dwóch miesiącach zimowej przerwy, już za kilka dni na boiska wrócą piłkarze Ekstraklasy. Pierwszy gwizdek sędziego w 2016 r. zabrzmi w najbliższy piątek, 12 lutego. Mamy dla Was zestaw aplikacji, dzięki którym będziecie na bieżąco z tym, co w ekstraklasowej trawie piszczy i które dostarczą na Wasze smartfony oraz tablety wyniki meczów na żywo. Co tu dużo pisać – miłość do naszej piłkarskiej Ekstraklasy często jest miłością trudną. To prawda, że przez ostatnie lata wiele w naszej krajowej piłce zmieniło się na lepsze. Mamy nowe, piękne stadiony (np. we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku,…

Hey Siri: transmisja nowości Apple z San Francisco już o 19:00, śledźcie naszą relację

16
SPRZĘT 09.09.2015 | Adam Golański

Już o godzinie 19:00 naszego czasu rozpocznie się transmisja z San Francisco, podczas której Apple przedstawi nam swoje najnowsze produkty. Zapraszamy oczywiście do jej śledzenia nie tylko tych zainteresowanych sprzętem ze znakiem Jabłuszka, ale i każdego, kto w ogóle interesuje się techniką komputerową, w końcu bowiem Apple jest jednym z najbardziej liczących się na rynku producentów sprzętu i oprogramowania i pomysły z Cupertino odbijają się na całej branży. Na łamach naszego portalu będziemy na bieżąco opisywać i komentować to ważne wydarzenie. Czego można spodziewać się po wydarzeniu z…

Recenzje użytkowników

Przejrzysty interfejs , cotygodniowe aktualizacje minimum 2 .
beta ;(
ocena użytkownika

Sam pomysł na aplikację jest świetny jeżeli chodzi o platformę Windows Phone, nie powiem z wersji na wersję jest coraz lepsza, potrafi się zwiesić, ale nie można oczekiwać od beta, niewiadome czego, coraz lepiej radzi sobie z multimediami.
Musimy jeszcze poczekać aż aplikacja będzie pokroju Windows.

01.02.2015 21:00 | Recenzja do wersji 2014.1231.2201.2285

Komentarze

0 nowych
  #2 25.08.2015 13:53

Ok, świetna apka, itp, ale dlaczego nie działa na Windows 7.8? Nie mogę jej nawet pobrać! Moim zdaniem jest to naprawdę zła nowina dla użytkowników z 7.8, gdyż jak widać tylko jest na 8, a chyba powinno być również i na to starsze oprogramowanie. Przez co, jedyne filmy jakie w necie mg ogl to na YT, i ofc stronie microsofta :(

  #1 05.01.2015 11:32

Zainstalowane i odinstalowane. Niewiele ponad apkę z systemu. Metro Commander ma takie same możliwości od dawna + porządne zarządzanie plikami.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.