r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VLC media player 0.9.2

Strona główna Aktualności

Po długim okresie testów zespół stojący za rozwojem świetnego odtwarzacza multimediów VLC (VLC media player) udostępnił nam pierwszą stabilną wersję z gałęzi 0.9.

Pierwszą rzeczą jaką rzuca się w oczy podczas uruchomienia najnowszej wersji programu to całkowicie przebudowany interfejs graficzny oraz lepsza kontrola odtwarzanych multimediów w trybie pełnoekranowym. VLC media player 0.9.2 został rozbudowany o nowe filtry wideo, które uzupełniają i tak bardzo długą listę obsługiwanych formatów. Co ucieszy pewnie fanów YouTuba, Google Video i Daily Motion to informacja, iż VLC od edycji 0.9 obsługuje również linki URL prowadzące do materiałów wideo udostępnianych przez wymienione serwisy. Oczywiście wiąże się to także z poprawą obsługi formatu FLV.

Najnowszą wersję odtwarzacza VLC media player 0.9.2 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i video. Kompilacje dla innych systemów (Linux, Mac OS) dostępne są na stronie producenta, do której odsyłamy wszystkich zainteresowanych.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.