VLC media player 0.9.4

Strona główna Aktualności

O autorze

Zespół pracujący nad rozwojem świetnego odtwarzacza multimediów VLC (VLC media player) przygotował aktualizację poprawiającą błędy zgłoszone przez użytkowników.

Nowa generacja VLC media player to całkowicie przebudowany interfejs graficzny oraz lepsza kontrola odtwarzanych multimediów w trybie pełnoekranowym. VLC media player 0.9 został rozbudowany o nowe filtry wideo, które uzupełniają i tak bardzo długą listę obsługiwanych formatów. Co ucieszy pewnie fanów YouTuba, Google Video i Daily Motion to informacja, iż VLC od edycji 0.9 obsługuje również linki URL prowadzące do materiałów wideo udostępnianych przez wymienione serwisy. Oczywiście wiąże się to także z poprawą obsługi formatu FLV.

W najnowszym wydaniu udoskonalono obsługę formatów ogg, vobsub, dvdread i usunięto kilka wycieków pamięci zawieszających aplikację. Ponadto w przypadku wersji przeznaczonej dla systemu Mac OS X usunięto wsparcie dla komputerów Appla nie odsługujących technologii Quartz Extreme i wyeliminowano błąd zamykający program podczas wykrycia starych plików konfiguracyjnych.

Odtwarzacz VLC media player w wersji 0.9.4 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i video. Kompilacje dla innych systemów (Linux, Mac OS) dostępne są na serwerach producenta, do których odsyłamy wszystkich zainteresowanych.

© dobreprogramy

Komentarze