VLC media player 0.9.7 już na serwerach projektu

Strona główna Aktualności

O autorze

Zespół pracujący nad rozwojem świetnego odtwarzacza multimediów VLC (VLC media player) przygotował aktualizację poprawiającą błędy zgłoszone przez użytkowników.

Nowa generacja VLC media player to całkowicie przebudowany interfejs graficzny oraz lepsza kontrola odtwarzanych multimediów w trybie pełnoekranowym. VLC media player 0.9 został rozbudowany o nowe filtry wideo, które uzupełniają i tak bardzo długą listę obsługiwanych formatów. Co ucieszy pewnie fanów YouTuba, Google Video i Daily Motion to informacja, iż VLC od edycji 0.9 obsługuje również linki URL prowadzące do materiałów wideo udostępnianych przez wymienione serwisy. Oczywiście wiąże się to także z poprawą obsługi formatu FLV.

W momencie publikacji materiału producent nie udostępnił informacji na temat zmian wprowadzonych w najnowszej wersji odtwarzacza. Możemy tylko przypuszczać, że podobnie jak w przypadku ostatnich kompilacji autorzy skupili się wyłącznie na wyeliminowaniu błędów zgłaszanych przez społeczność. Więcej informacji na temat odtwarzacza VLC media player w wersji 0.9.7 powinno się pojawić w ciągu najbliższych godzin na forum projektu.

Odtwarzacz VLC media player w wersji 0.9.7 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i video. Kompilacje dla innych systemów Linux dostępne są na serwerach producenta, do których odsyłamy wszystkich zainteresowanych.

© dobreprogramy