r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VLC na Androidzie: obsługa trybu Picture-in-Picture już w fazie beta

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

W VLC, popularnym odtwarzaczu wideo, nieczęsto mamy do czynienia z aktualizacjami, które przynoszą nowe funkcje. Na Androidzie pojawiła się właśnie nowa wersja beta, która dostarcza coś więcej, niż tylko drobne poprawki.

Testowa wersja aplikacji VLC na Androidzie obsługuje już tryb nazywany Picture-in-Picture. Pozwala ona na kontynuowanie oglądania wideo nawet po przejściu na ekran główny lub do innego aplikacji. Odtwarzacz pojawia się w formie niewielkiego pływającego okienka, co umożliwia na przykład szybką odpowiedź na wiadomość bez konieczności zatrzymywania odtwarzania.

Niestety, możliwość wyświetlania odtwarzacza na warstwie interfejsu poprzedzającej inne aplikacje jest jedną z nowości, jakie przynosi Android O. Tylko na tej wersji systemu operacyjnego nowa wersja testowa VLC obsługiwać będzie pływające okienko odtwarzacza.

Oprócz trybu Picture-in-Picutre, w nowym VLC pojawiła się także poprawiona obsługa napisów w formacie RTL. Dołączyć do testów beta VLC można w Google Play. Stabilną wersję aplikacji znaleźć można w naszej bazie oprogramowania.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.