r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VMware Forum 2013 w najbliższy wtorek w Warszawie

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

4 czerwca w hotelu Hilton przy ulicy Grzybowskiej 63 w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji VMware Forum. Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja aby spotkać się z osobami blisko związanymi z wirtualizacją i chmurami obliczeniowymi.

Konferencja VMware Forum 2013 jest przeznaczona dla wszystkich osób zainteresowanych zagadnieniami związanymi z chmurą, wirtualizacją i rozwiązaniami mobilnymi, w szczególności dla administratorów infrastruktur, deweloperów aplikacji dla chmur, architektów SAP, a także kadry kierowniczej z działów IT. Wiedza zdobyta podczas spotkania ma pomóc uprościć i przekształcić infrastrukturę, centrum przetwarzania danych czy środowisko desktopowe.

Wiodącymi tematami konferencji będą wydajność pracy, podnoszenie jakości usług i oszczędność. Będzie więc można wysłuchać prelekcji traktujących o wydajności pracy użytkowników pracujących zdalnie, często w grupach, w zintegrowanych środowiskach pracy z dostępem do różnych urządzeń, oraz o zwiększaniu wydajności dzięki programowo zdefiniowanemu centrum przetwarzania danych, w którym wirtualizacja obejmuje zasoby obliczeniowe, pamięć masową, rozwiązania sieciowe i system zabezpieczeń. Będzie można także posłuchać o obniżaniu kosztów dzięki automatyzacji operacji w chmurze i o podnoszeniu jakości usług dzięki wirtualizacji kluczowych aplikacji na przykładzie klientów VMware. Oczywiście będą również bloki poświęcone rozwiązaniom autorskim firmy VMware, jak zintegrowany pakiet vCloud Suite.

r   e   k   l   a   m   a

Przy tej okazji warto wspomnieć, że VMware zaprezentował vCloud Hybrid Service — chmurę obliczeniową dostępną w trybie IaaS (Infrastruktura jako usługa), zbudowaną na bazie vSphere. Tym samym klienci VMware zyskali dostęp do wspólnej platformy umożliwiającej bezproblemowe połączenie ich centrów danych z chmurą. vCloud Hybrid Service zapewni neutralność w stosunku do oprogramowania (obsłuży prawie 100 systemów i tysiące aplikacji), bezproblemowe i bezpieczne połączenia sieciowe oraz uproszczone zarządzanie. Producent obiecuje także niezawodne działanie krytycznych aplikacji, automatyczną replikację, monitoring i wysoką dostępność tych najważniejszych aplikacji.

Aby wziąć udział w konferencji wystarczy zarejestrować się na stronie wydarzenia, tam też można znaleźć agendę i informacje o prelegentach. Portal dobreprogramy.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.