VNC VNC 5.3.2 Free Edition

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia administracyjne i internetowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RealVNC to bezpłatny i alternatywny m.in. do Remote Desktop Connection Microsoftu, program umożliwiający zdalną pracę na innym komputerze podłączonym do sieci.

W skład RealVNC wchodzą dwa programy VNC Server - do tworzenia obrazu i jego transmisji i VNC Viewer - do odbioru przekazu. Praca na innym komputerze jest dość wygodna a przesyłany obraz (mimo zmniejszonej liczby kolorów w celu przyśpieszenia wyświetlania) jest w zupełności wystarczający. Uboczną funkcją programu jest również możliwość samego podglądu pulpitu na innym komputerze.

Program niestety oferuje ograniczoną funkcjonalność w stosunku do komercyjnych rozwiązań.

Uwaga!

  1. Aby móc korzystać z bezpłatnej instalacji należy zarejestrować program na stronie producenta, wybierając opcję 'Free'. Link do formularza wyświetlany jest po zainstalowaniu programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!