r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VPN Tracker 365 36517.1.3

Strona główna Mac Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo dla firm
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VPN Tracker 365 to profesjonalny i dobrze zabezpieczony klient VPN, obsługujący protokół IPsec. Program pozwala łączyć się z sieciami firmowymi na podstawie dostarczonej konfiguracji, a także szybko nawiązać połączenie mające na celu ochronę prywatności użytkownika.

VPN Tracker 360 jest kompatybilny z kilkoma setkami sprzętowych i programowych bramek VPN, dla których ma automatyczne konfiguracje. Program obsługuje kilka wariantów szyfrowań AES i DES, zaś autoryzację można przeprowadzać z użyciem hasła (PSK), certyfikatów RSA X.509, tokentów RSA, SecurID, CryptoCard, PKI i podobnych, XAUTH oraz różnych kombinacji.

VPN Tracker pozwala tworzyć sieci host-host, host-prywatna sieć i tunelować cały ruch przez VPN. Można korzystać ze zdalnych serwerów DNS i IPv6, obchodzić NAT, automatycznie odnawiać adres po DHCP, przeprowadzić diagnostykę sieci i wiele innych czynności. Informacje o połączeniach są zapisywane z możliwością eksportu do CSV.

Z VPN Trackera 365 można korzystać z użyciem skrótów klawiszowych, skryptów automatyzujących różne zadania, ikonki w Docku lub rozwijanego menu w górnej belce systemu. Konfiguracje można eksportować i wdrażać na wielu komputerach w firmie, zarządzając licencjami i dostarczając pakiety instalacyjne pracownikom.

VPN Tracker 365 dostępny jest w abonamencie. Wersja próbna działa przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.