r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VR Jam, czyli trzy tygodnie tworzenia gier dla Oculus Rifta

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Jak przyśpieszyć popularyzację jakiegoś urządzenia skierowanego do graczy? Zaprosić utalentowanych deweloperów na mały maraton programistyczny. Producenci gogli Oculus Rift wraz z IndieCade, międzynarodowym festiwalem niezależnych twórców gier, zapraszają do udziału w wydarzeniu VR Jam. Od 2 sierpnia, na przestrzeni trzech tygodni, powstawać będą w LA projekty wykorzystujące w działaniu elementy wirtualnej rzeczywistości.

Nagrody przyznawane będą w dwóch kategoriach. Pierwsza obejmie zmagania 10 zespołów wybranych specjalnie przez organizatorów, w drugiej zaś uczestniczyć mogą wszyscy chętni. Jeśli ktoś nie ma dostępu do zestawu deweloperskiego Oculus Rifta, będzie mógł sprawdzić technologię w akcji w wybranych punktach — niestety oczywiście nie w Polsce. Łączna pula nagród to 50 tysięcy dolarów. Finalistów poznamy na IndieCade 2013.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.