VSDC Free Audio Converter 1.6.5.353

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

VSDC Free Audio Converter to darmowe narzędzie dla systemu Windows przeznaczone do edycji i konwertowania plików dźwiękowych. Program zawiera wiele funkcji przygotowanych zarówno z myślą o mniej, jak i bardziej wymagających użytkownikach.

Wśród opcji oferowanych przez VSDC Free Audio Converter znajdziemy nie tylko możliwość zmiany formatu pliku, ale także eksportu z zaawansowanymi ustawieniami (wybieramy jakość i format, korzystając z ustawień predefinowanych lub stworzonych samodzielnie wedle własnych preferencji), zapisywania ścieżki audio z wybranego filmu lub jego fragmentu do osobnego pliku bądź tworzenia własnego podkładu dźwiękowego w dowolnym formacie.

VSDC Free Audio Converter umożliwia również edytowanie plików dźwiękowych i usuwanie fragmentu ścieżki dźwiękowej, które po konwersji nie trafiają do pliku docelowego. Ponadto użytkownik za pomocą niniejszej aplikacji może pobierać utwory muzyczne i natychmiast poddać je konwersji.

Program obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty plików dźwiękowych, takie jak: MP3, Windows Media Audio (WMA i ASF), QuickTime Audio (MP4, M4A i AAC), Real Audio (RM i RA), Vorbis Audio (OGG), Mobile Audio (AMR), Creative Voice (VOC), Sun Audio (AU), Wave Audio (WAV i AIFF) oraz FLAC. Nie brakuje także wsparcia dla najczęściej używanych kodeków audio, w tym MP3, AAC, Vorbis, GSM i ADPCM. Oprócz tego można otwierać i konwertować pliki zapisane w formacie M3U.

Do zalet VSDC Free Audio Converter należy szybkość konwersji (aplikacja korzysta z rozmaitych technologii, takich jak np. Hyper-Threading) oraz wysoka, praktycznie bezstratna jakość otrzymywanych plików (jakość skonwertowanego pliku zależy wyłącznie od opcji wybranej przez użytkownika).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!