VSO Blu-ray to MKV VSO Blu-ray to MKV 3.6.0.48

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VSO Blu-ray to MKV to program, który umożliwia konwertowanie jednego lub wielu plików Blu-Ray (zapisanych na nośniku, dysku twardym lub w formie obrazu ISO) do popularnego formatu MKV.

Najpierw musimy wybrać materiał wideo Blu-Ray, określić język ścieżki audio oraz napisów. Następnie, korzystając z analizatora jakości, zajmujemy się dopasowaniem najlepszego ustawienia. Po wykonaniu tych czynności nie pozostaje nic innego, jak czekać aż operacja dobiegnie końca. Specjalna technologia sprzętowego dekodowania DXVA2 (NVIDIA CUDA, ATI, Intel) sprawia, że konwertowanie odbywa się dużo szybciej w porównaniu do innych aplikacji tego typu.

VSO Blu-ray to MKV zawiera liczne opcje w zakresie ustawień, pozwala również na dowolne określenie profilu konwersji. Narzędzie oferuje dostęp do rozmaitych kodeków wideo (H.264, MPEG4) oraz formatów audio (AC3, AAC, DTS). Jeśli natomiast nie posiadamy odpowiedniej wiedzy w tym zakresie, a chcemy uzyskać jak najlepszą jakość obrazu, możemy skorzystać z odpowiedniego systemu pomocy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!