VTS.Bike VTS.Bike 2.6

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Monitorowanie aktywności
Pobierz program
lub zeskanuj:

VTS.Bike to aplikacja, która służy do mierzenia parametrów wycieczek rowerowych w oparciu o dane GPS ze smartfonu. Informacjami można dzielić się z innymi użytkownikami społeczności VTS.Bike.

Program monitoruje na bieżąco najważniejsze parametry jazdy na rowerze: prędkość (aktualną, średnią i maksymalną), pokonany dystans, czas jazdy, wysokość n.p.m., przewyższenia i spadki, a także wysokość (minimalną i maksymalną, początkową i końcową). Te dane są prezentowane w formie czytelnych kwadratowych kafli, co ułatwia nawigację po aplikacji. Program umożliwia zapisanie ich w trzech formatach: CSV, GPX i KLM, możliwe jest też zapisanie ich na serwerze usługi VTS.Bike. Aplikacja prezentuje dane w formie czytelnych wykresów.

Każdą podróż rowerową odbytą z aplikacją VTS.Bike można opisać w dzienniku, dodając zdjęcia z trasy. Program pozwala też wskazywać na mapie POI (Point of Interest) szczególnie przydatne dla użytkownika i polecać je innym. VTS.Bike ma też elementy społecznościowe: pozwala wysyłać i odbierać wiadomości między użytkownikami aplikacji, przeglądać polecane przez nich trasy rowerowe i śledzić ich jazdę w zawodach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!