VTS.Bike 2.5

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Monitorowanie aktywności
Pobierz program
lub zeskanuj:

VTS.Bike to aplikacja, która służy do mierzenia parametrów wycieczek rowerowych w oparciu o dane GPS ze smartfonu. Informacjami można dzielić się z innymi użytkownikami społeczności VTS.Bike.

Program monitoruje na bieżąco najważniejsze parametry jazdy na rowerze: prędkość (aktualną, średnią i maksymalną), pokonany dystans, czas jazdy, wysokość n.p.m., przewyższenia i spadki, a także wysokość (minimalną i maksymalną, początkową i końcową). Te dane są prezentowane w formie czytelnych kwadratowych kafli, co ułatwia nawigację po aplikacji. Program umożliwia zapisanie ich w trzech formatach: CSV, GPX i KLM, możliwe jest też zapisanie ich na serwerze usługi VTS.Bike. Aplikacja prezentuje dane w formie czytelnych wykresów.

Każdą podróż rowerową odbytą z aplikacją VTS.Bike można opisać w dzienniku, dodając zdjęcia z trasy. Program pozwala też wskazywać na mapie POI (Point of Interest) szczególnie przydatne dla użytkownika i polecać je innym. VTS.Bike ma też elementy społecznościowe: pozwala wysyłać i odbierać wiadomości między użytkownikami aplikacji, przeglądać polecane przez nich trasy rowerowe i śledzić ich jazdę w zawodach.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

VTS.Bike – polska aplikacja dla rowerzystów hitem w Google Play

29
13.05.2016  •  Maciej Olanicki

W ostatnim czasie w bardzo szybkim tempie popularność zdobywa polska aplikacja przeznaczona na urządzenia z Androidem i skierowana do rowerzystów, VTS.Bike. Niedawno twórcy odnotowali kolejny sukces i pochwalili się, że ich aplikacja zajęła 28 miejsce na liście najlepszych aplikacji sportowych w sklepie Google Play. Trzeba przyznać, że funkcjonalność VTS.Bike.Bike jest bardzo szeroka, jednak umiarkowanie idzie to w parze z przejrzystością interfejsu. Ogólnie rzecz biorąc nie ma on zbyt wiele wspólnego z dzisiejszymi standardami, a jasne tło sprawia, że niektóre elementy są słabo widoczne.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy