r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VTchromizer 1.2

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek

VTchromizer to niewielkie i bardzo proste rozszerzenie dla przeglądarki internetowej Google Chrome, którego zadaniem jest zabezpieczanie komputera przed szkodnikami rozpowszechnianymi za pośrednictwem Internetu. Umożliwia ono skanowanie w usłudze VirusTotal wybranych plików/adresów URL odpowiednio jeszcze przed ich pobraniem/otworzeniem.

Rozszerzenie stanowi doskonałe uzupełnienie tradycyjnych programów antywirusowych, pozwalając użytkownikowi na analizę wybranych stron WWW i plików przy użyciu kilkudziesięciu najpopularniejszych silników skanujących (m.in. takich producentów jak Symantec, Kaspersky, GData, ESET, Avira i wielu innych).

r   e   k   l   a   m   a

Po instalacji plugin wyświetla w oknie przeglądarki dodatkowy przycisk, z poziomu którego przeprowadzimy skanowanie wybranego adresu URL. Ponadto odpowiednia opcja dostępna jest również podczas pobierania plików oraz z poziomu menu kontekstowego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.