reklama

VUE - the state-of-the-art video camera

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty
Pobierz program
lub zeskanuj:
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VUE - the state-of-the-art video camera to aplikacja, za pomocą której można stworzyć krótkie, trwające 6 sekund filmy złożone ze zdjęć.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, a pliki, które powstają dzięki niej, są wysokiej jakości. W VUE do dyspozycji mamy obie kamery w smartfonie. Zanim zaczniemy przygotowywać plik, określimy liczbę zdjęć, które wejdą w jego skład: od jednego do czterech. Ponadto, możemy wybrać jeden z wielu filtrów do nałożenia na nasz spot wideo. Po wykonaniu wszystkich przewidzianych wcześniej ujęć, możemy poprawić parametry pliku, edytując np. jasność, kontrast, nasycenie kolorów itp.

Ponadto, na film możemy nałożyć dodatkowe efekty graficzne, np. naklejki, informację o dacie i miejscu wykonania, o temperaturze w danej lokalizacji, a także różnego rodzaju ikony. Gotowy film możemy zapisać w pamięci smartfonu, a także udostępnić go do innych aplikacji.

Dużą zaletą jest jej minimalistyczna, prosta szata graficzna. VUE wyróżnia się też spójnością layoutu z ikonami, które można nałożyć na gotowy film. To wszystko sprawia, że pliki przygotowane za pomocą aplikacji są oryginalne i przypominają te wykonane przy użyciu bardziej zaawansowanego oprogramowania.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama