Vaark 0.3.0

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Jeżeli jesteście fanami Minecrafta, ale czasem po prostu macie ochotę wszystko w kanciastym świecie zniszczyć, a nie wznosić budowle, bezpłatny klon hitu o nazwie Vaark na pewno się spodoba. Wcielamy się tutaj w czarodzieja, który uzbrojony w magiczną różdżkę rusza w drogę z myślą wyeliminowania jak największej liczby stworów, przy okazji zbierając monety, napoje magiczne i regenerujące zdrowie jabłka.

Zabawa dosłownie nie powinna mieć tutaj końca, ponieważ kanciasty świat dookoła bohatera tworzony jest na bieżąco. Idąc cały czas w jedną stronę stale będzie on przed naszymi oczami generowany oraz wzbogacany o przeciwników, drzewa z bloczków lub wysokie mury pradawnych zamków. Jeżeli gracz zdecyduje się podążać za strzałką kompasu w prawym górnym roku ekranu, szybko odkryje też kamienny labirynt pełen groźniejszych wrogów. W środku znajdzie portal do kolejnego, trudniejszego świata.

Rozgrywka staje się z czasem coraz trudniejsza i warto będzie nie tylko masowo likwidować nieprzyjaciół dla doświadczenia, lecz również rozglądać się za kupcem, u którego za zebrane złoto poprawimy swoje możliwości ofensywne oraz defensywne. Tylko trzykrotnie da się przy tym kontynuować przygodę po niefortunnym zgonie, więc należy mieć się na baczności. W przeciwnym wypadku zaczyna się po prostu od zera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!