Vainglory 3.0.3

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Vainglory to efektowna, wciągająca gra na smartfony i tablety z Androidem, osadzona w kosmicznej scenerii.

To, co w Vainglory budzi duży podziw, to oprawa graficzna. Gra jest bardzo efektowna, pełna animacji i żywych kolorów, postacie prezentują się bardzo ciekawie. W Vainglory gramy w trybie MOBA, czyli Multiplayer Online Battle Arena. Rywalizują więc ze sobą dwie drużyny, każda licząca trzech zawodników. Walczymy z innymi graczami w czasie rzeczywistym, próbując ich zlikwidować i zapewnić sobie zwycięstwo. Każda runda trwa ok. 20 minut, a wraz z kolejnymi sukcesami w grze będziemy zdobywali dodatkowe punkty doświadczenia oraz umiejętności. Można też kolekcjonować przedmioty, które dodadzą mocy sterowanej przez nas postaci. To przyda się w dalszych rozgrywkach. Twórcy gry regularnie dokładają też nowe postaci, których można używać w zabawie.

Vainglory to jedna z gier, które udowadniają, że mobilna rozgrywa na Androidzie może stać na wysokim poziomie. Warto dać szansę tej aplikacji, choć uprzedzamy, że może wciągnąć na długi czas.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Się gra, się ma, czyli którymi grami warto się interesować dla pieniędzy i nagród

26
27.02.2016  •  Tomasz Wrzesień

Finały Intel Extreme Masters w Katowicach rozpalają zmysły nie tylko z uwagi na liczne atrakcje oczekujące na zwiedzających podczas trwającej trzy dni imprezy, ale też pulę nagród pieniężnych. W tym roku chodzi o pół miliona dolarów w głównych tytułach turniejowych. Niejeden chciałby tak móc sobie grać, a przy okazji dostawać za to grube tysiące zielonych. Od czego jednak zacząć? Oto nasze propozycje gier e-sportowych, którymi najbardziej się opłaca zainteresować dla celów zarobkowych. Na pierwszy ogień idą oczywiście oficjalne gry IEM, a więc Counter-Strike: Global Offensive, League of…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych