r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Valve odcina się od komputerka Piston

Strona główna Aktualności

Komputerek Piston (wyraźnie zwany przez twórców niemniej konsolą) mógł przykuć uwagę graczy przynajmniej z dwóch powodów. Przede wszystkim ceną, bo tysiąc dolarów jak za taki sprzęt, nawet zminiaturyzowany, to dużo, ale z drugiej strony w zrobienie urządzenia zainwestowało Valve, więc to by była namiastka planowanego przez firmę Steam Boksa. Niespodziewanie jednak ojcowie platformy Steam postanowili odciąć się zupełnie od projektu.

Valve rozpoczęło z Xi3 wstępnie współpracę w zeszłym roku, lecz na chwilę obecną nie macza już palców w przygotowywaniu żadnego z produktów firmywyjaśnił współzałożyciel Valve Doug Lombardi. Zastanawiające jest, dlaczego tak późno zdecydowano się na poinformowanie o tym fakcie wielbicieli nowych technologii. Kiedy przyjrzeć się wszelkim informacjom o Pistonie w ostatnim czasie, w większości z nich podkreślano wsparcie od Valve, co pozwoliło wyjść komputerkowi z marketingowego cienia po fiasku zbiórki na Kickstarterze. Teraz następuje zdecydowanie odcięcie — dlatego że prototypy faktycznego Steam Boksa już niebawem?

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.