r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Valve potwierdza prace nad goglami VR, w styczniu firma zaprezentuje prototyp

Strona główna AktualnościSPRZĘT

15 i 16 stycznia Valve organizuje w Seattle Steam Developer Days, czyli konferencję poświęconą technologiom przyszłości, w których firma macza obecnie palce. Na liście prezentacji znalazły się oczywiście rozmowy o mających pojawić się w przyszłym roku Steam Machines, tworzeniu gier na Linuksa (w związku z powstającym SteamOS) czy padzie Steam Controller, ale jest tam i wzmianka o goglach do wirtualnej rzeczywistości.

Chociaż o chęciach porywalizowania Valve z coraz popularniejszym Oculusem Rift mówiło się przynajmniej od końca zeszłego roku, teraz mamy oficjalne potwierdzenie, że faktycznie możemy doczekać się niebawem takiego produktu od ojców Half-Life'a. Ponoć wiedzą już, co ma się składać na w miarę tanie, a zarazem świetnie sprawdzające się rozwiązanie sprzętowe tego typu i prototyp zaprezentują właśnie w styczniu. Będą także mówić o tym, jak widzieliby wykorzystanie technologii VR w grach oraz o planach na daleko idące zmiany platformy Steam (interfejs, sklep) z myślą o jej promowaniu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.