r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Valve testuje sekcję poradników do gier na Steam

Strona główna Aktualności

Możliwość kupowania i sprzedawania przedmiotów z gry Team Fortress 2 za pośrednictwem Rynku Społeczności Steam to nie jedyna nowość, jaka zawitała do usługi w przeciągu ostatnich godzin. W wersji beta uruchomiono także sekcję poradników do oferowanych w cyfrowym sklepie produkcji. Założenie jest takie, by przy ewentualnym zacięciu się w jakiejś grze łatwo było znaleźć pomoc czy opis, bez potrzeby przeczesywania szerokiego Internetu.

Testowana opcja nie jest dostępna dla wszystkich. Aby móc z niej skorzystać tudzież zacząć samemu publikować pomocne treści, należy dołączyć do grupy Steam Community Beta. Po wykonaniu tego kroku, przy każdej pozycji z dostępnej kolekcji gier pojawi się dodatkowa zakładka Guides. Naturalnie w większości przypadków będzie ona jeszcze pusta — pierwsze poradniki zamieszczono obecnie tylko do najbardziej popularnych tytułów i oczywiście wypada mieć na względzie, że teksty są po angielsku. Dodać jednak coś samemu nie jest trudno, w dodatku możemy wykorzystać materiały zgromadzone w naszej chmurze Steam, przykładowo zrzuty ekranu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.