Vampire's Fall: Origins Vampire's Fall: Origins 1.10.125

Strona główna Android Gry RPG i MMO
Pobierz program
lub zeskanuj:

Vampire's Fall: Origins to gra RPG od Early Morning Studio, czyli niezależnej ekipy składającej się z zaledwie trójki pasjonatów. Wykorzystuje ona model biznesowy free-to-play.

O co tu chodzi?

Główny wątek fabularny w Vampire's Fall: Origins sprowadza się do obrony wioski przed niejakim Witchmasterem, czyli władcą czarnej magii, o którego nadejściu plotkuje się już od dłuższego czasu. Wcielamy się w jednego z rekrutów mającego za zadanie - wspólnie z innymi mieszkańcami - rozprawić się ze wspomnianym antagonistą. Mimo wszystko dość szybko okazuje się, że w międzyczasie na nasze barki spadają innego rodzaju obowiązki.

Jak w to się gra?

Vampire's Fall: Origins to produkcja, w której zabawa polega na eksplorowaniu otwartego świata ukazanego w rzucie izometrycznym, przeprowadzania dialogów z napotkanymi postaciami, wykonywaniu zadań oraz walce z przeciwnikami (starcia odbywają się w systemie turowym na planszach 2D). Wraz z postępami w rozgrywce awansujemy na kolejne poziomy doświadczenia, pozyskujemy nowe rodzaje broni i inne elementy wyposażenia, a także odblokowujemy niedostępne wcześniej zdolności.

Free-to-play

Za ściągnięcie Vampire's Fall: Origins ze Sklepu Google Play nie są pobierane żadne opłaty, jednak w toku gry można kupić dodatkowe przedmioty za prawdziwe pieniądze. Ceny mikropłatności wahają się od 3,59 do 230 złotych.

Najważniejsze cechy:

  • gra RPG stworzona przez trzyosobowe studio
  • eksploracja otwartego świata w rzucie izometrycznym
  • turowy system walki na planszach 2D
  • wiele opcji w zakresie rozwoju postaci
  • za darmo (mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!