Vanishing Floor Vanishing Floor

Strona główna Android Gry Platformowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Vanishing Floor to gra zręcznościowa oparta na dość zaskakującym pomyśle. Gracz pokonuje kolejne plansze, wędrując przez położone na różnej wysokości znikające platformy. Należy więc zapamiętać ich układ i wykonać skok we właściwym momencie.

W grze sterujemy specyficznie wyglądającym bohaterem, który przypomina małą skrzynkę z nogami i twarzą. Poruszamy się po zawieszonych w powietrzu platformach, które są widoczne przez kilka sekund. Przemieszczamy się skacząc, starając się zapamiętać miejsce, w którym przed chwilą wyświetlił się fragment, na którym możemy wylądować. Zadaniem gracza jest przetrwać jak najdłużej na planszy, a im dłużej gramy, tym bardziej rośnie poziom trudności. Dodatkowo, w trakcie zabawy będziemy zbierać złote kryształy, które możemy wykorzystać do odblokowania nowego wyglądu sterowanego przez nas bohatera.

W grze wyświetlają się reklamy, ale możemy je wyłączyć za pomocą modułu mikropłatności, płacąc ok. 5 zł.

Grę Vanishing Floor można zintegrować z usługą Gry Google Play. Taki krok pozwoli zapisywać wyniki w chmurze Google, a także porównywać nasze rezultaty z tymi osiąganymi przez innych użytkowników aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!