r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Vanishing Floor

Strona główna Android Gry Platformowe

Vanishing Floor to gra zręcznościowa oparta na dość zaskakującym pomyśle. Gracz pokonuje kolejne plansze, wędrując przez położone na różnej wysokości znikające platformy. Należy więc zapamiętać ich układ i wykonać skok we właściwym momencie.

Galeria programu

W grze sterujemy specyficznie wyglądającym bohaterem, który przypomina małą skrzynkę z nogami i twarzą. Poruszamy się po zawieszonych w powietrzu platformach, które są widoczne przez kilka sekund. Przemieszczamy się skacząc, starając się zapamiętać miejsce, w którym przed chwilą wyświetlił się fragment, na którym możemy wylądować. Zadaniem gracza jest przetrwać jak najdłużej na planszy, a im dłużej gramy, tym bardziej rośnie poziom trudności. Dodatkowo, w trakcie zabawy będziemy zbierać złote kryształy, które możemy wykorzystać do odblokowania nowego wyglądu sterowanego przez nas bohatera.

W grze wyświetlają się reklamy, ale możemy je wyłączyć za pomocą modułu mikropłatności, płacąc ok. 5 zł.

Grę Vanishing Floor można zintegrować z usługą Gry Google Play. Taki krok pozwoli zapisywać wyniki w chmurze Google, a także porównywać nasze rezultaty z tymi osiąganymi przez innych użytkowników aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.