reklama

Vario.ONE

Strona główna Windows Firma Inne programy dla firm
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Vario.ONE to oprogramowanie wspomagające obsługę w zakresie sprawnego stanowiskowego lub zespołowego zarządzania dokumentami w firmie. System wspiera pracę głównie małych i średnich przedsiębiorstw, standaryzując organizację oraz przepływ dokumentów.

Intuicyjny interfejs narzędzia sprawia, że każdy użytkownik bez najmniejszego problemu może zarządzać wszystkimi dostępnymi dla niego informacjami. Vario.ONE wpiera zespołową pracę z dokumentami, umożliwia strukturalizowanie dokumentów, ich wersjonowanie, przechowywanie w różnych postaciach plikowych, czy specyfikowanie zawartości folderów. Ponadto udostępnia centralne, wielopoziomowe repozytorium dokumentów, do którego dostęp warunkuje system uprawnień oraz statusów.

Vario.ONE współpracuje z urządzeniami wielofunkcyjnymi - MFP przez co możliwe jest pozyskiwanie elektronicznej wersji dokumentów z form tradycyjnych oraz ich swobodnie katalogowanie, indeksowanie oraz współdzielenie. Program posiada graficzny modeler obiegu dokumentów, który umożliwia projektowanie i uruchamianie przepływów dokumentów w zaplanowanych ścieżkach.

Podstawowe funkcjonalności systemu

  • zarządzanie dokumentami elektronicznymi i tradycyjnymi
  • elektroniczny system obiegu dokumentów
  • obsługa cyklu życia dokumentu
  • sterowanie obiegiem dokumentów i informacji
  • praca grupowa na dokumentach
  • archiwizacja dokumentów

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z oprogramowania przez 30 dni.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 09.08.2017 15:43

dostalem z polecenia i nie zaluje, ze go wyprobowalem. naprawde fajny i miesci duzo informacji i funkcji. osobiscie uzywam program do wykonywania roznych czynnosci firmowych online bo tak mi najwygodniej http://www.m-faktury.pl ale brakowalo mi czegos rozbudowanego alternatywnie do dokumentow i naprawde spoko sie sprawdza program zebym mogl w nim trzymac wszystko.

  #1 11.12.2015 10:46

świetny program jeżeli chce się zarządzać procesami biznesowymi wraz z utrzymywaniem repozytoriów dokumentów i projektów. Do tego samo modelowanie rozwiązania jeżeli chce się je rozwijać to coś czego nie widziałęm gdzie indziej. Ale ta wersja oprogramowania jest mocno stara. Polecam kontakt z producentem tj. firma Docusoft, można od nich otrzymać najnowszą wersję.

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić