Vault-Hide SMS, Pics & Videos Vault-Hide SMS, Pics & Videos

Strona główna Android Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program
lub zeskanuj:

Vault-Hide SMS, Pics & Videos to program, za pomocą którego można ukrywać wybrane zdjęcia, filmy, SMS-y oraz informacje o kontaktach, które przechowujemy na smartfonie lub tablecie.

Po zainstalowaniu programu, konieczne będzie ustawienie kodu PIN, który będzie strzegł dostępu do naszych danych. Aplikacja poprosi też o ustawienie adresu e-mail, który będzie przydatny w razie konieczności zresetowania hasła.

Na ekranie głównym programu znajdziemy następujące katalogi: Zdjęcia (tutaj możemy przenieść zdjęcia, które posiadamy w pamięci urządzenia i zastrzec dostęp do nich), Video (w którym możemy przechowywać filmy, które mają pozostać prywatne), SMS i kontakty (tutaj możemy zaimportować wiadomości SMS oraz informacje o kontaktach, które mają być chronione; do obsługi SMS-ów należy zainstalować dodatkową wtyczkę), blokada aplikacji (lista zainstalowanych na urządzeniu programów, do których dostęp możemy zastrzec), Zakładki (w tej sekcji programu znajdziemy prostą przeglądarkę internetową, z możliwością dodawania adresów www do zakładek, a informacje o nich znajdziemy tylko w aplikacji) oraz backup danych w chmurze (wymaga to założenia konta w usłudze Vault-Hide). Ponadto, aplikację możemy zintegrować z kontem na Facebooku. Wówczas otrzymywane tam wiadomości zostaną zaszyfrowane i będą wyświetlane tylko w aplikacji, nie będą zaś pokazywane na facebookowym koncie.

W wersji premium, aplikacja zaoferuje dodatkowe możliwości. To 1024 GB miejsca na backup danych w chmurze, alerty ostrzegające o próbie uzyskania dostępu do ukrywanych danych, wysyłanie informacji awarii programu („Niestety, aplikacja została zatrzymana”) w chwili, gdy osoba inna niż użytkownik próbuje ją uruchomić, a także fałszywa ikona programu, widoczna na liście zainstalowanych aplikacji. Koszt wersji premium to nieco ponad 7 zł miesięcznie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!