r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Vector 1.2.0

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Vector to gra zręcznościowa typy „bieg bez końca”, w której gracz wciela się w postać rebelianta – uciekiniera z Systemu. Do jego zadań należy omijanie przeszkód, które stoją mu na drodze do wolności i jednocześnie przeszkadzają w ucieczce przed pościgiem Wielkiego Brata.

Scenariusz rozgrywki jest prosty. Bohater decyduje się na ucieczkę z totalitarnego systemu, w którym brakuje wolności i miejsca na osobistą ekspresję. Ucieka, a w pościg za nim rusza Wielki Brat. Pomysł na grę bardzo mocno nawiązuje do filmu „Matrix” i do figury Wielkiego Brata z literatury George'a Orwella, rozgrywka zaś przywodzi na myśl Mirror's Edge. Aby wymknąć się pościgowi, gracz musi pokonać 20 poziomów, kolejne 20 można zaś dokupić za pomocą płatności wewnątrz aplikacji. Ucieczka wymaga niemałej zręczności.

r   e   k   l   a   m   a

Akrobacje nawiązują do parkour, czyli znanego z wielu miast amatorskiej zabawy polegającej na skoki przez przeszkody, np. ławki czy płoty. Animacje w grze są efektowne, a scenariusz rozgrywki wciągający.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Najlepsze aplikacje na Androida z 2015 roku – nie tylko te najsłynniejsze

28
OPROGRAMOWANIE 31.12.2015 | Łukasz Maślanka

Aplikacji na urządzenia z Androidem jest dziś więcej, niż na jakąkolwiek inną platformę. W sklepie Google Play można spędzić godziny, szukając coraz to nowych programów. W 2015 r. w świecie Androida pojawiło się sporo perełek, na które warto zwrócić uwagę. Oto nasz wybór najciekawszych aplikacji na Androida, wydanych w kończącym się właśnie roku. Szukając programów na Androida wydanych w dobiegającym końca 2015 r., przyjęliśmy dwa kryteria wyboru. Po pierwsze, polecimy Wam kilka aplikacji z grona tych najbardziej znanych, pobieranych miliony razy przez użytkowników z całego świata. Po drugie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.