r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Vectorworks Nomad

Strona główna Android Grafika i fotografia CAD

Vectorworks Nomad to mobilna przeglądarka plików VFX, zawierających projekty architektoniczne z programu Vectorworks. Aplikacja może ponadto łączyć się z usługą Vectorworks Cloud Services.

Galeria programu

Vectorworks Nomad umożliwia pracę z dowolnego miejsca dzięki możliwości korzystania z dysku w chmurze i stałemu dostępowi do projektów. Aplikacja pozwala wprowadzać adnotacje do projektów i automatycznie synchronizuje je z chmurą. Zadania bardziej skomplikowane, jak obliczenia potrzebne do automatycznego generowania konstrukcji i przetwarzanie danych BIM także są wykonywane w chmurze.

Aplikacja pozwala na przeglądanie projektów, oglądanie ich modeli 3D, a także zapisywać notatki w postaci tekstu i kształtów.

Po założeniu konta aplikację można powiązać także z Dropboksem. Aplikacja jest darmowa i można z niej korzystać także na darmowym koncie, jednak płatny abonament daje większe możliwości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.