reklama

Vectra na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy unikalną i niezwykle wciągającą grę zręcznościową świetnie wyrabiającą refleks oraz zdolności do szybkiego myślenia i błyskawicznego podejmowania decyzji.

Znajdujemy się wewnątrz przedmiotu w kształcie walca, wzdłuż którego przechodzi osiem szyn po których, od dołu do góry, poruszają się kolorowe kryształki. Naszym zadaniem jest ich jak najszybsze zestrzelenie przy pomocy specjalnego działka umocowanego w centralnej części planszy. Jako że strzelać możemy tylko w górę, należy umiejętnie sterować całym przedmiotem w lewo i w prawo nakierowując wrogie obiekty na linię ognia. Wszystko byłoby proste, gdyby nie fakt, że kryształki występują w różnych kolorach (czerwony, zielony i niebieski), którym przypisane są konkretne klawisze. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy kolory zaczynają się mieszać, a naszym oczom dodatkowo ukazują się kryształki w barwach procesowych: magenta, cyjan i żółtym. Wówczas nie pozostaje nic innego jak skorzystanie z odpowiedniej kombinacji klawiszy odpowiadającym kolorom podstawowym..

Grę Vectra można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy materiały z dopiero co zakończonego w Niemczech Gamescom - relację z imprezy, wrażenia z gier The Saboteur, Need for Speed: Shift oraz Mass Effect 2. Ponadto przetestowaliśmy już PSP Go i ruszyliśmy z konkursem, w którym do wygrania jest komputerowe Batman: Arkham Asylum wraz ze stylową koszulką.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić