Vega Strike 0.5.1 r1

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Vega Strike to darmowy projekt, który idzie w ślady takich legendarnych gier jak Privateer czy Elite, starając się udowodnić, że jednak symulatory kosmiczne są ponadczasowe i dalekie od wyginięcia. Zasiadamy tu za sterami małej jednostki i musimy zacząć sobie radzić w szerokiej galaktyce. Gracz postępuje tu tak, jak uważa za słuszne, idąc w stronę kupca lub groźnego pirata. Tylko od niego zależy, kim się stanie.

Handlowanie jest dobre na początek, kiedy dopiero poznaje się zasady rządzące wszechświatem, jak też bada opcje rozwoju. Potem przyjdzie czas na wykonywanie różnorodnych misji, w tym zabawę w łowce głów, kosmiczny patrol, ochroniarza lub po prostu udział w otwartych walkach. Można także obrać drogę badacza, zapuszczając tam, gdzie nie dotarł wcześniej żaden śmiałek... Galaktyka nie jest wyłącznie nasza.

Poznacie wiele ciekawych planet i innych miejsc, napotkacie również reprezentantów obcych ras, nie zawsze wrogo nastawionych. System Vega Strike nie jest przesadnie skomplikowany, choć wypada czasem zajrzeć do instrukcji, by odkryć zaawansowane opcje. Tytuł oferuje pełne 3D. Wszelkie obiekty zostały szczegółowo opracowano, a dzieło działa zarazem sprawnie nawet na starszych konfiguracjach. Warto sprawdzić.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor 200 MHz
  • 256 MB RAM

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!