Vegas Pro, Xara, Photo Manager i inne programy za „co łaska”

Strona główna Aktualności
image

O autorze

Jeśli szukacie programów do montażu filmów, edycji grafiki, zarządzania zdjęciami albo tworzenia muzyki w dobrej cenie, jeszcze przez 4 dni macie niepowtarzalną okazję, by zgarnąć niezły zestaw. W ramach akcji Humble Bundle, kojarzonej głównie ze sprzedaży gier za „co łaska”, można kupić 8 programów, efekty i sample dźwiękowe. Taka okazja nie powtórzy się szybko.

Jak zwykle bywa przy akcjach tego typu, ta również została podzielona na kilka „progów”. Płacąc dowolną kwotę, większą niż 1 dolar, otrzymamy dwa programy. MAGIX Photo Manager Deluxe to program po części do zarządzania zdjęciami i podstawowej obróbki, a po części do tworzenia rozbudowanych pokazów slajdów. Music Maker 80s Edition to edycja amatorskiego programu do tworzenia muzyki, kierowana do miłośników brzmienia syntezatorów i automatów perkusyjnych z epoki. Można w nim korzystać z instrumentów programowych i dostarczonych pętli i sampli. Świetnym uzupełnieniem jest Soundpool: Stranger Synths, czyli zestaw dźwięków inspirowanych horrorami sprzed 30 lat i serialem Stranger Things.

Jeśli zdecydujecie się zapłacić więcej, niż wynosi aktualna średnia wpłaconych kwot, otrzymacie kolejne 3 programy. Xara Photo & Graphic Designer to uniwersalny program graficzny, który sprawdzi się zarówno przy retuszu zdjęć, jak i projektowaniu grafiki. MAGIX Photostory Deluxe służy do tworzenia pokazów slajdów, przy czym po części powiela możliwości Photo Managera. Za tę kwotę dostaniemy też kolejną wersję Music Makera – Hip Hop Beat Producer – kierowaną głównie do rapujących amatorów.

Najwyższy próg ustalono na 20 dolarów – to niewiele, jeśli porównamy rynkowe ceny programów. Za tę cenę otrzymamy 3 programy i zestaw efektów. Xara Web Designer Premium to rozbudowana wersja narzędzia do tworzenia stron internetowych bez pisania kodu. VEGAS Pro Edit raczej nie trzeba przedstawiać – to jeden z popularniejszych programów do nieliniowego montażu filmów, tu dostępny w wersji bez narzędzi do authoringu DVD. MAGIX Video Sound Cleaning Lab to zaawansowane narzędzie do oczyszczania nagrań dźwiękowych na potrzeby filmów. Zestaw zwieńcza MAGIX Vintage Effects Suite – zestaw wtyczek VST symulujących analogowe efekty dźwiękowe.

Jak zwykle dochodem ze sprzedaży programów obdarowane zostaną organizacje charytatywne, tym bardziej warto sięgnąć do portfela. Zakupy możecie zrobić na stronie Humble Bundle.

© dobreprogramy