Vellamo Mobile Benchmark Vellamo Mobile Benchmark

Strona główna Android Narzędzia Benchmarki i diagnostyka
Pobierz program
lub zeskanuj:

Vellamo Mobile Benchmark to aplikacja dzięki której możemy zmierzyć możliwości naszego urządzenia z systemem Android, a także porównać jego wyniki na tle innych, popularnych urządzeń. Odpowiada za nią firma Qualcomm.

Aplikacja pozwala na przeprowadzenie testów wybranej przeglądarki, a także naszego procesora. Poszczególne testy posiadają szczegółowy opis, tak aby użytkownik wiedział co w danym momencie będzie się działo oraz jak interpretować otrzymane wyniki. Na koniec możemy porównać je z wynikami popularnych modeli telefonów.

Z poziomu programu mamy również dostęp do dokładnych informacji odnośnie naszego urządzenia i jego poszczególnych elementów takich jak ekran, pamięć czy też procesor. Choć w tego typu aplikacjach interfejs schodzi na drugi plan, warto podkreślić, że autorzy przyłożyli się do jego wykonania. Aplikacja bardzo dobrze wpisuje się w założenia material design, jest ładna i intuicyjna.

Przed startem testów warto także zajrzeć do ustawień. Pozwalają spersonalizować nie tylko wygląd, ale też działanie programu. Vellamo Mobile Benchmark dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!