Verbalize Verbalize 1.0.9.4

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Verbalize to przydatne narzędzie, które zastąpi nas w czytaniu tekstu. Jeżeli korzystasz z usługi Pocket bądź też Feedly, albo po prostu nie zawsze masz czas i warunki by przeczytać zapisane artykuły, ten program będzie rozwiązaniem.

Bazując na systemowym syntezatorze mowy Verbalize przeczyta za nas i dla nas wybrane teksty. Poza synchronizacją ze wspomnianymi na wstępie serwisami możemy skorzystać ze zwykłych linków, bądź też przekleić w odpowiednie pole tekst, który ma być czytany. Rozwiązanie takie choć nie zastąpi profesjonalnego lektora, sprawdza się bardzo dobrze. Wystarczy kilka chwil aby przywyknąć do jego głosu. System mobilny Microsoftu dysponuje jednym z lepszych syntezatorów na rynku.

Z powodu ograniczeń Windows Phone aplikacja może działać przy zablokowanym ekranie, ale nie w tle. Po wyjściu z programu dźwięk zostaje zawieszony. Ponieważ syntezator jest wbudowany w system, Verbalize do poprawnego funkcjonowania nie wymaga połączenia z siecią. W ustawieniach możemy określić bardziej szczegółowe opcje synchronizacji oraz działania aplikacji. Nie zabrakło przydatnych statystyk, które mierzą ile artykułów mamy już za sobą oraz jak dużo czasu poświęciliśmy na ich słuchanie.

Wersja testowe Verbalize posiada ograniczenie co do ilości słuchanych tekstów. Pełna to wydatek 3,49 zł. Jeżeli znacie problem z wciąż rosnącą ilością nieprzeczytanych tekstów w usłudze Pocekt bądź też Feedly Verbalize może być dobrym rozwiązaniem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!