Versus Run Versus Run 1.1.0

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Versus Run to wciągająca gra, łącząca elementy zręcznościowe i logiczne. Zadaniem gracza jest uciec przed goniącą go zjawą, a jednocześnie umiejętnie przebijać się przez kolorowe labirynty.

To gra, która mimo prostego scenariusza potrafi mocno wciągnąć. Kierujemy w niej różnymi postaciami, np. aniołem. Gracz ma dwa zadania do wykonania: uciec przed postacią, która bezustannie go goni (gdy sterujemy aniołem, pościg za nami będzie prowadził diabeł, w grze znajdziemy też sporo innych konfiguracji) przedzierając się przez labirynt złożony z pokręconych ścieżek, zabudowanych kwadratowymi elementami. Sterujemy, dotykając prawej i lewej strony ekranu, a gdy sprawimy, że nasza postać dotknie któregoś z elementów labiryntu, wtedy zabawa zacznie się od nowa. Dlatego w Versus Run ważna jest zręczność w sterowaniu, ale też ostrożność, bo na planszach rozmieszczone są diamenty oraz monety. Zdobywając je, będziemy mogli odblokować nowe pary, wokół których toczyć się będzie zabawa.

Gra Versus Run jest dostępna za darmo, ale wyświetla reklamy. Wyłączymy je za pomocą modułu mikropłatności, płacąc nieco ponad 8 zł. W aplikacji można również wykupić dostęp do kolejnych par, które pojawią się w grze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!