r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Versus Run 1.1.0

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Versus Run to wciągająca gra, łącząca elementy zręcznościowe i logiczne. Zadaniem gracza jest uciec przed goniącą go zjawą, a jednocześnie umiejętnie przebijać się przez kolorowe labirynty.

To gra, która mimo prostego scenariusza potrafi mocno wciągnąć. Kierujemy w niej różnymi postaciami, np. aniołem. Gracz ma dwa zadania do wykonania: uciec przed postacią, która bezustannie go goni (gdy sterujemy aniołem, pościg za nami będzie prowadził diabeł, w grze znajdziemy też sporo innych konfiguracji) przedzierając się przez labirynt złożony z pokręconych ścieżek, zabudowanych kwadratowymi elementami. Sterujemy, dotykając prawej i lewej strony ekranu, a gdy sprawimy, że nasza postać dotknie któregoś z elementów labiryntu, wtedy zabawa zacznie się od nowa. Dlatego w Versus Run ważna jest zręczność w sterowaniu, ale też ostrożność, bo na planszach rozmieszczone są diamenty oraz monety. Zdobywając je, będziemy mogli odblokować nowe pary, wokół których toczyć się będzie zabawa.

r   e   k   l   a   m   a

Gra Versus Run jest dostępna za darmo, ale wyświetla reklamy. Wyłączymy je za pomocą modułu mikropłatności, płacąc nieco ponad 8 zł. W aplikacji można również wykupić dostęp do kolejnych par, które pojawią się w grze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.