r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Versus Run 1.1

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe

Versus Run to wciągająca gra zręcznościowa, która oferuje zarówno zabawę logiczną, jak też elementy "zręcznościówki". Zadaniem gracza jest uciec przed goniącym go przeciwnikiem, uważając jednocześnie, by nie rozbić się o ściany wirtualnego labiryntu.

Grę wyprodukowało studio Ketchapp, znane z tworzenia wciągających, dostarczających dużo rozrywki aplikacji mobilnych. W Versus Run gra odbywa się w parach: jedną postacią kieruje użytkownik, druga postać z pary to wirtualny przeciwnik, który goni naszą postać. Uciekamy, wędrując przez mury wirtualnego labiryntu. To sztuka dość trudna, bo labirynt jest zawiły, a niektóre jego części są ruchome (np. nagle się zapadają lub obracają). Gdy dotkniemy któregoś z elementów labiryntu, wtedy przygodę trzeba będzie zaczynać od nowa. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że im dłużej przemykamy przez labirynt, tym szybciej znika widoczne za nami tło. To zaś sprawia, że w grze nie ma miejsca na przestoje i trzeba przez cały czas gnać do przodu. Na planszy znajdziemy też diamenty, zbierając je w odpowiedniej liczbie zapewnimy sobie dostęp do nowych wirtualnych bohaterów.

r   e   k   l   a   m   a

Verus Run jest dostępna za darmo, ale dzięki modułowi mikropłatności można za pieniądze szybciej odblokować dostęp do postaci, którymi będziemy sterować.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.