Versus Run Versus Run 1.1

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Versus Run to wciągająca gra zręcznościowa, która oferuje zarówno zabawę logiczną, jak też elementy "zręcznościówki". Zadaniem gracza jest uciec przed goniącym go przeciwnikiem, uważając jednocześnie, by nie rozbić się o ściany wirtualnego labiryntu.

Grę wyprodukowało studio Ketchapp, znane z tworzenia wciągających, dostarczających dużo rozrywki aplikacji mobilnych. W Versus Run gra odbywa się w parach: jedną postacią kieruje użytkownik, druga postać z pary to wirtualny przeciwnik, który goni naszą postać. Uciekamy, wędrując przez mury wirtualnego labiryntu. To sztuka dość trudna, bo labirynt jest zawiły, a niektóre jego części są ruchome (np. nagle się zapadają lub obracają). Gdy dotkniemy któregoś z elementów labiryntu, wtedy przygodę trzeba będzie zaczynać od nowa. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że im dłużej przemykamy przez labirynt, tym szybciej znika widoczne za nami tło. To zaś sprawia, że w grze nie ma miejsca na przestoje i trzeba przez cały czas gnać do przodu. Na planszy znajdziemy też diamenty, zbierając je w odpowiedniej liczbie zapewnimy sobie dostęp do nowych wirtualnych bohaterów.

Verus Run jest dostępna za darmo, ale dzięki modułowi mikropłatności można za pieniądze szybciej odblokować dostęp do postaci, którymi będziemy sterować.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!