r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Vertigo 1.1

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Vertigo to ciekawa bezpłatna propozycja dla fanów gier komputerowych, którzy lubią stawiać sobie nie lada wyzwania. Z pozoru prosta produkcja o toczeniu kuli przed siebie wcale nie jest banalna i wymaga nie lada zręczności oraz spostrzegawczości. Lekko psychodeliczna oprawa graficzna, połączona z dynamiczną, motywującą do działania muzyką na stałe zapisują się w pamięci. Warto dać temu tytułowi szansę.

Galeria programu

Tło fabularne jest w zasadzie nieistotne. Należy tylko wiedzieć, że chcemy dotrzeć jak najdalej, zanim kula, którą kierujemy, ulegnie zniszczeniu. Podstawowy tryb to pędzenie przez kosmiczne tunele ku kolejnym portalom, przenoszącym na bardziej wymagające odcinki. Kula ma dwa stany, ognisty lub mroźny i tyle samo odpowiednich osłon. Trzeba umiejętnie przełączać się między nimi w obliczu nadciągających z dala fal obiektów.

Lód łączymy z lodem, a ogień z ogniem. Przeciwstawne żywioły obniżają osłony aż do utraty życia. Ostatecznie liczy się punktacja, celność trafiania w odpowiedni element, a także czas rozgrywki. Dla urozmaicenia, czasem zmieniają się standardowe zasady gry. Może zostać zablokowane przeistoczenie kuli, jest nieskończony tryb przetrwania czy lustrzane odbicie mechaniki, z potrzebą trafiania w obiekty właśnie w innym stanie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.