reklama

Vertrix 3 na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Vertrix 3 - sympatyczną grę logiczną polegającą na odpowiednim dopasowywaniu względem siebie spadających z góry planszy elementów.

Ułożenie co najmniej trzech takich samych członów obok siebie skutkuje ich zniknięciem, przygotowaniem miejsca dla kolejnych segmentów oraz zwiększaniem dorobku punktowego. Jak każda tego typu produkcja, w Vertrix również potrzebny będzie refleks, szybkie myślenie i zręczne planowanie dalszych ruchów w trakcje trwania rozgrywki.

Grę Vertrix 3 można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapoznać się z recenzjami dwóch odmiennych strategii - King's Bonty: Nowe Światy oraz Sid Meier's Civilization V, jak też naszymi opiniami na temat FIFA 11 i F1 2010. Na dokładkę zaś zapowiedź gry Batman: Arkham City - będzie się działo w Gotham.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić