reklama

VeryPDF PDF Password Remover 6.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VeryPDF PDF Password Remover to narzędzie, które pozwoli na zyskanie dostępu do zaszyfrowanych (zabezpieczonych hasłem) dokumentów zapisanych w formacie PDF.

Czasem dochodzi do sytuacji, kiedy to nie możemy edytować wybranego PDF-a, gdyż został on zabezpieczony przez właściciela. Niemożliwa jest nie tylko edycja, ale także drukowanie, zaznaczanie tekstu czy kopiowanie wybranych fragmentów tekstu do schowka. Z pomocą przychodzi wówczas VeryPDF PDF Password Remover, który oferuje możliwość zniesienia wspomnianych ograniczeń.

VeryPDF PDF Password Remover bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem tzw. owner password (40 i 128-bitowych haseł dostępu zaszyfrowanych przy użyciu AES), czyli zabezpieczenia nałożonego przez właściciela dokumentu (obok niego użytkownik może spotkać się także z user password, ale w tym przypadku chodzi oczywiście o hasło zdefiniowane przez użytkownika dokumentu uniemożliwiające nawet otwarcie PDF-a).

Na uwagę zasługuje przejrzysty interfejs VeryPDF PDF Password Remover, a także prostota obsługi – program wykorzystuje nie tylko opcję dodawania plików za pomocą Eksploratora Windows, ale również poprzez użycie techniki "przeciągnij i upuść".

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
hżonszcz_kur_zapiau   3 #2 30.09.2017 21:42

Polecam również programy i usługi online takie jak:
1. PDFcrack 0.11
2. GuaPDF 3.3
3. FreeMyPDF.com (usługa online, maks.400MB)
4. PDF Password Remover Tool (pdf-technologies.com)
5. PdfCrypt 1.0
6. PDF Unlocker 3.1

  #1 30.09.2017 10:36

Jakie ograniczenia wersji trial?

reklama