VeryPDF PDF Password Remover 6.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VeryPDF PDF Password Remover to narzędzie, które pozwoli na zyskanie dostępu do zaszyfrowanych (zabezpieczonych hasłem) dokumentów zapisanych w formacie PDF.

Czasem dochodzi do sytuacji, kiedy to nie możemy edytować wybranego PDF-a, gdyż został on zabezpieczony przez właściciela. Niemożliwa jest nie tylko edycja, ale także drukowanie, zaznaczanie tekstu czy kopiowanie wybranych fragmentów tekstu do schowka. Z pomocą przychodzi wówczas VeryPDF PDF Password Remover, który oferuje możliwość zniesienia wspomnianych ograniczeń.

VeryPDF PDF Password Remover bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem tzw. owner password (40 i 128-bitowych haseł dostępu zaszyfrowanych przy użyciu AES), czyli zabezpieczenia nałożonego przez właściciela dokumentu (obok niego użytkownik może spotkać się także z user password, ale w tym przypadku chodzi oczywiście o hasło zdefiniowane przez użytkownika dokumentu uniemożliwiające nawet otwarcie PDF-a).

Na uwagę zasługuje przejrzysty interfejs VeryPDF PDF Password Remover, a także prostota obsługi – program wykorzystuje nie tylko opcję dodawania plików za pomocą Eksploratora Windows, ale również poprzez użycie techniki "przeciągnij i upuść".

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!