r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VeryPDF PDF Password Remover 6.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VeryPDF PDF Password Remover to narzędzie, które pozwoli na zyskanie dostępu do zaszyfrowanych (zabezpieczonych hasłem) dokumentów zapisanych w formacie PDF.

Galeria programu

Czasem dochodzi do sytuacji, kiedy to nie możemy edytować wybranego PDF-a, gdyż został on zabezpieczony przez właściciela. Niemożliwa jest nie tylko edycja, ale także drukowanie, zaznaczanie tekstu czy kopiowanie wybranych fragmentów tekstu do schowka. Z pomocą przychodzi wówczas VeryPDF PDF Password Remover, który oferuje możliwość zniesienia wspomnianych ograniczeń.

VeryPDF PDF Password Remover bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem tzw. owner password (40 i 128-bitowych haseł dostępu zaszyfrowanych przy użyciu AES), czyli zabezpieczenia nałożonego przez właściciela dokumentu (obok niego użytkownik może spotkać się także z user password, ale w tym przypadku chodzi oczywiście o hasło zdefiniowane przez użytkownika dokumentu uniemożliwiające nawet otwarcie PDF-a).

Na uwagę zasługuje przejrzysty interfejs VeryPDF PDF Password Remover, a także prostota obsługi – program wykorzystuje nie tylko opcję dodawania plików za pomocą Eksploratora Windows, ale również poprzez użycie techniki "przeciągnij i upuść".

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
hżonszcz_kur_zapiau   3 #2 30.09.2017 21:42

Polecam również programy i usługi online takie jak:
1. PDFcrack 0.11
2. GuaPDF 3.3
3. FreeMyPDF.com (usługa online, maks.400MB)
4. PDF Password Remover Tool (pdf-technologies.com)
5. PdfCrypt 1.0
6. PDF Unlocker 3.1

  #1 30.09.2017 10:36

Jakie ograniczenia wersji trial?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.