Vevo - Najlepsze teledyski Vevo - Najlepsze teledyski

Strona główna Android Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja serwisu muzycznego VEVO. Zrzesza on większość najpopularniejszych zespołów i prezentuje ich teledyski. Dostęp do tych materiałów mamy między innymi dzięki kanałowi YouTube. Na urządzeniach mobilnych najlepiej sprawuje się dedykowana aplikacja.

Obsługuje ona logowanie do naszego konta za pomocą maila oraz Facebooka. Oczywiście materiały możemy przeglądać bez niego. W poszukiwaniu ulubionej muzyki pomogą różne kategorie, polecane oraz klasyczna wyszukiwarka w formie lupy. W opcjach odnajdziemy ustawienia dotyczące powiadomień, opcję dodania do bazy muzyki z telefonu oraz możliwość zalogowania się do mediów społecznościowych.

Teledyski posiadają dodatkowe informacje o wykonawcach i zespole, do tego z ich poziomu mamy łatwą możliwość podzielenia się tym co słuchamy ze znajomymi. Jakość obrazu dopasowuje się automatycznie w zależności od naszego łącza. Interfejs wpisuje się w klasyczne wytyczne Androida. Okno główne stanowią propozycje teledysków, część opcji ukryto w menu w prawym górnym rogu, a część w lewym.

VEVO na Androida dostępne jest za darmo. Jeżeli jesteście miłośnikami muzyki na pewno znajdziecie tam coś dla siebie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!