r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Viber

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja

Viber to darmowy komunikator. Użytkownicy mogą między sobą kontaktować się za pomocą wiadomości głosowych jak i tekstowych. Wielką zaletą tego programu jest możliwość korzystania z niego na większość systemów dostępnych na rynku.

Galeria programu

Przy pierwszym uruchomieniu, aplikacja musi zarejestrować się w systemie. Do tego potrzebny jest tylko numer telefonu, który staje się też loginem. W tym samym czasie aplikacja przeszukuje książkę telefoniczną i sprawdza, które telefony są w bazie. Dostępne, dodawane są do listy kontaktów w aplikacji.

Viber podzielony jest na 3 kolumny. W pierwszej znajdują się kontakty. Na dolnej belce widnieje lupa i dodawanie nowego znajomego. W drugiej kolumnie znajduje się historia połączeń głosowych. W ostatniej kolumnie umieszczona została historia konwersacji.

Tło aplikacji zmienić można w ustawieniach. Oprócz tła, da się zmienić opcje dotyczące samej aplikacji, takie jak powiadomienia push czy lokalizacja. Ponadto są opcje zaproszenia znajomych do korzystania z aplikacji i co ważne - możliwość dezaktywacji konta Viber.

Rozmowa tekstowa jest ułożona w formie czatu. Wysyłać można lokalizację, zdjęcia z galerii, emotikony, a nawet tzw. naklejki, które urozmaicają całą konwersację. Jakość połączenia głosowego jest zadowalająca, jednak czasami słychać jej wyraźny spadek, co zależy zapewne od możliwości łączy, jakimi dysponują rozmówcy.

Jako kafelek da się przypiąć sam skrót do aplikacji, który będzie wyświetlał liczbę powiadomień. Oprócz tego można przypiąć kafelek wybranego kontaktu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Viber porzuca wsparcie dla aplikacji na Windowsa 10 (aktualizacja)

30
OPROGRAMOWANIE 03.03.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Aktualizacja, 13:05 Zwróciliśmy się do przedstawicieli Vibera, aby zweryfikować informację u źrodła. Oto odpowiedź: Aktualnie nie planujemy prac nad nowymi wersjami dla Windowsa 10 i skupiamy się na nowych wersjach dla Androida, iOS-a, a także dla pecetów (aplikacja win32 – przyp.red.) Wkrótce udostępnimy wersję aplikacji, do której trafią wszystkie niezbędne poprawki, i która pozwoli kontynuować korzystanie z Vibera na Twoim urządzeniu. Viber nie wyróżnia się raczej na tle innych popularnych mulitplatformowych komunikatorów – funkcje wieloosobowych rozmów, połączeń audio i wideo…

Viber zamiast Skype'a? Coraz więcej uniwersalnych aplikacji dla Windowsa

17
OPROGRAMOWANIE 26.07.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Trzeba przyznać, że w ciągu ostatnich miesięcy urzeczywistnia się obmyślona przez Microsoft jako jedna z największych zalet Windowsa 10, koncepcja Universal Windows Platform. Coraz więcej najpopularniejszych programów udostępnianych jest jako uniwersalna aplikacja – tym razem ogłoszono premierę stabilnej wersji popularnego komunikatora Viber. Dla użytkowników rozczarowanych zakończeniem wsparcia Skypea na starszych mobilnych Windowsach, dobrym wyborem może być właśnie Viber. W uniwersalnej aplikacji użytkownicy zyskują dostęp do przydatnych nowych funkcji, między innymi do (kluczowej dla…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
misterWolf   3 #2 16.05.2017 15:29

Super apka na windows phony.

  #1 12.07.2014 23:15

na androida sympatyczna aplikacja, na Win phone syf i dno, zresztą wszystkie apki na WP, są denne. żałuję, że kupiłem nokię :(

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.