r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Victory: The Age of Racing

Strona główna Windows Gry Wyścigi

Victory: The Age of Racing to darmowe, efektowne i emocjonujące wyścigi bolidów, obok których nie powinien przejść obojętnie żaden miłośnik ścigałek. Spiralne tory, duże tempo rozgrywki, walka o jak najwyższe pozycje, współpraca w zespole oraz dążenie do rozbudowy i ciągłego unowocześniania swojego bolidu, to główne cechy z jakimi spotkamy się w prezentowanym tytule.

Galeria programu

Autorzy zadbali o mnogość trybów rozgrywki, do których przystąpić możemy pojazdem przynależnym do jednej z trzech dostępnych klas: Legend, Classic i Formula odpowiadającym poszczególnym epokom w tej dziedzinie sportu. Dodatkowo gra oferuje niespotykanie wysoki poziom swobody w kwestii rozbudowy bolidu począwszy od naklejek, kolorów i kształtów elementów, a na precyzyjnej konfiguracji wszelkich możliwych parametrów jezdnych kończąc.

Za sprawą szeregu dołączonych i zastosowanych w grze urozmaiceń gracz może wczuć się nie tylko w rolę kierowcy, ale także utalentowanego projektanta czy chociażby wysoko wykwalifikowanego dyrektora działu technicznego.

Dzięki specjalnemu silnikowi wykorzystanemu przez twórców projektu, realizm zachowań bolidu, odczucia z jego prowadzenia jak i z samej jazdy po torze stoją w Victory: The Age of Racing na bardzo wysokim poziomie.

Victory: The Age of Racing to wciągające i bogate w szereg efektów wyścigi przeznaczone dla wielbicieli szybkiej jazdy i wysokiego tempa rozgrywki. Połączenie dynamizmu z dobrą grafiką, rozbudowanymi statystykami dostępnymi na stronie projektu, układem kamer, bogatym systemem modernizacji i konfiguracji pojazdów oraz ich awansu sprawi, że gra przypadnie do gustu nie tylko fanom gatunku.

Uwaga!

  • W celu instalacji gry należy pobrać program Steam – klienta platformy pozwalającej nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także oferującej graczom możliwość kontaktu ze sobą, wymiany doświadczeń oraz wspólną zabawę.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Victory: The Age of Racing na weekend – jeśli się ścigać, to w bolidzie

3
ROZRYWKA 27.02.2016 | Rafał Szramowiat (szarameta)

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Victory: The Age of Racing – darmowe, efektowne i emocjonujące wyścigi bolidów, obok których nie powinien przejść obojętnie żaden miłośnik ścigałek. Spiralne tory, duże tempo rozgrywki, walka o jak najwyższe pozycje, współpraca w zespole oraz dążenie do rozbudowy i ciągłego unowocześniania swojego bolidu, to główne cechy z jakimi spotkamy się w prezentowanym tytule. Autorzy zadbali o mnogość trybów rozgrywki, do których przystąpić możemy pojazdem przynależnym do jednej z trzech dostępnych klas: Legend, Classic i Formula…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.