r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Video Booth 2.8.3.2

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Video Booth to niewielka aplikacja kierowana do użytkowników laptopów i netbooków wyposażonych w kamerkę internetową. Daje ona możliwość tworzenia zabawnych obrazków oraz klipów z wykorzystaniem ciekawych efektów czy szablonów graficznych.

Galeria programu

Działanie programu polega na manipulowaniu obrazem rejestrowanym przez wbudowaną/podłączoną do komputera kamerkę lub umieszczanie go w jednym z dostępnych motywów. W obu przypadkach odbywa się to w czasie rzeczywistym i umożliwia symulowanie np. opadów śniegu (płatki osiadają na naszej głowie itp.), pożaru, trójwymiarowej kostki z naszym wizerunkiem itp.

Przygotowane przy użyciu Video Booth materiały, obrazki i filmiki, możemy opublikować z poziomu aplikacji na swoim profilu w Facebooku. Opcja eksportu do standardowych plików nie jest niestety dostępna w wersji darmowej i wymaga wykupienia licencji na edycję Pro.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.