Video DeShake Video DeShake 2.3.3

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Video DeShake to niewielka i bardzo prosta w obsłudze aplikacja, która stabilizuje obraz w filmach zarejestrowanych przez użytkownika.

Narzędzie może okazać się przydatne wówczas, gdy nagraliśmy materiał wideo za pomocą smartfona (na przykład podczas koncertu), ale podczas odtwarzania zauważyliśmy, że obraz – kolokwialnie rzecz ujmując - skacze. Wystarczy, że dodamy posiadany przez nas film do głównego okna Video DeShake, a następnie klikniemy „DeShake” przycisk i po chwili będziemy mogli cieszyć się poprawioną wersją materiału wideo.

Video DeShake pozwala również na konwertowanie filmów do rozmaitych formatów, takich jak: AVI, MPG, MPEG, WMV, MP4, M4V, FLV, MKV, WEBM, MOV, WOB, ASF, TS oraz MTS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!